Wymiar sprawiedliwości 

Usługi prawne. W jakich sprawach pomoże kancelaria prawna

Nasza kancelaria jako grupa prawników – radców prawnych oraz aplikantów radcowskich – udziela Klientom kompleksową pomoc prawną z rozmaitych dziedzin prawa, specjalizując się w głównej mierze w prawie rodzinnym, prawie pracy i prawie cywilnym. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Udzielając porad prawnych wykorzystujemy szerokie doświadczenie nabyte przez lata wykonywania praktyki zawodowej.

Obsługa prawna osób prywatnych

Klienci indywidualni przychodzą do naszych prawników z kłopotami prawnymi dotyczącymi alimentów, rozwodów i kontaktów. Współdziałanie w takich sprawach polega przede wszystkim na poznaniu sytuacji osoby korzystającej z pomocy prawnej oraz dopasowanie do jej indywidualnych potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Reprezentujemy Klienta w postępowaniu i przygotowujemy go do sporów sądowych, jakkolwiek zależnie od stanu faktycznego sugerujemy również pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które mogą mieć wpływ na szybsze rozwiązanie sprawy oraz zmniejszą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. asystuje w przygotowywaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również świadczy doradztwo prawne w już toczących się postępowaniach spadkowych.

Pomoc prawna dla firm i spółek

Oprócz powyższego, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla przedsiębiorców. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wobec tego oferujemy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, świadczymy pomoc prawną z zakresu prawa administracyjnego, prawa podatkowego, prawa handlowego czy praw pracowniczych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z rozmaitymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, wyszukując stosowne rozstrzygnięcia prawne, także w niecodziennych sprawach.

Powiązane wpisy