Wymiar sprawiedliwości 

Poznaj rolę radców prawnych w zakresie prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma wieloletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, zarówno od strony pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność skupia się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w zakresie bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – obszar działania kancelarii radców prawnych

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień pomagamy im w opracowaniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego trwania oraz rozwiązania. Pomoc prawna jaką świadczymy ma za zadanie nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także ustrzec ich przed sprawami sądowymi z zatrudnionymi. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozkwitem spółki, stosowanie prawa pracy jest coraz większym wyzwaniem. W związku z tym naszym celem jest praca w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna w roli pełnomocnika Pracownika

Równie często zdarza się nam stawać roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie o wiele częściej nasza pomoc polega na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezzasadnego zwolnienia lub chociażby nadgodzin. Bezsprzecznie obliguje nas to do zupełnie odmiennego zaangażowania, gdyż tego rodzaju sprawy charakteryzują się ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sędziego do racji naszego Klienta staje się sporym wyzwaniem.

Powiązane wpisy