Wymiar sprawiedliwości 

Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż, za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie lub odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Przykłady tego typu zdarzeń można nieprzerwanie wymieniać, ale ważne jest to, że zawsze w przypadku powstania szkody jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego rodzaju. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno drogowych, jak i innych, jak np. upadek na uszkodzonej powierzchni. Często prowadzimy także sprawy wynikłe ze szkody powstałe w trakcie wyjazdów wakacyjnych, spowodowanych m.in. niezgodnością wykupionej oferty z rzeczywistymi warunkami panującymi w hotelu czy kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas też osoby poszkodowane na skutek błędów medycznych, takich jak leczenie przez dentystę niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej, powikłania przy porodzie lub operacji czy podanie nieodpowiednich leków.

Rola kancelarii radców prawnych w sprawach o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia spraw odszkodowawczych zmagamy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak kalectwo spowodowane przez niekompetentnego lekarza, pobicie czy wypadek samochodowy, w wyniku którego bliska im osoba poniosła śmierć. Zawsze wiąże się to też z długotrwałą traumą, z jaką przychodzą do nas osoby poszkodowane. Naszą powinnością jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie oszacowanie jakiego odszkodowania może dociekać nasz Klient. Nie ma w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie pozwala nam na podanie Klientom informacji, która ułatwia im decyzję co do dalszego rozwoju sprawy.

Powiązane wpisy