Transport, logistyka, spedycja Usługi 

Zarezerwuj Kraków Airport Taxi i nie martw się o transport

Na najważniejszych lotniskach złapanie transportu potrafi okazać się sporym problemem. O ile zwiedzający czy mieszkańcy konkretnego miasta niewątpliwie się z tym uporają, to biznesmeni będą mieć poważne problemy – ich wizyta w danym mieście jest zazwyczaj wszak organizowana z ogromną dokładnością. Dobrze zatem wcześniej pomyśleć o transporcie po mieście. Przedsiębiorstwa świadczące takie usługi działają w wielu miejscowościach z dużymi portami lotniczymi – między innymi w stolicy, Łodzi czy w Krakowie. Warto jednak zaznaczyć, że takie firmy odznaczają się nie tylko możliwością zamówienia taksówki na określoną godzinę – mają oprócz tego mnóstwo innych plusów. Dlaczego więc warto wybrać taksówkę Kraków Airport Taxi?

Dlaczego opłaca się skorzystać z Kraków Airport Taxi?

Atutem taksówki Kraków Airport Taxi okazuje się też klasa samochodów – przedsiębiorstwo ją proponująca wykorzystuje jedne najbardziej luksusowych wersji Mercedesa i pozostałych wiodących marek samochodów. Nie bez znaczenia jest też to, że wybierając tę formę przewozu nie trzeba jechać z obcymi ludźmi – samochód podstawiony jest tylko dla nas oraz partnera biznesowego. Warto wspomnieć też o tym, że klienci Kraków Airport Taxi mają możliwość jeździć nie tylko po Krakowie – możliwe będzie wszak zarezerwowanie podróży do innych miejscowości w południowej Polsce lub poza nią.

Kraków Airport Taxi – ceny

Podróże do najpopularniejszych Business Parków i biur koncernów, rozmieszczonych w obrębie stolicy Małopolski, klientów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić kwoty większej niż 100 zł. Na nieco większe koszty musimy przygotować się, gdy zamierzamy zarezerwować podróż do innego miejsca położonego w regionie. Na przykład, trasa do Wieliczki do koszt od osiemdziesięciu do stu dwudziestu złotych – w zależności od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych jednocześnie takim kursem. Z kolei na biznesowy kurs w najlepszych warunkach do Oświęcimia czy Katowic wydamy około 300 zł. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zagwarantuje luksusowe warunki na czas wyjazdu służbowego, które zadowolą najbardziej wybrednych.

Powiązane wpisy