Transport, logistyka, spedycja Usługi 

Wynajęcie busa – wygodny sposób transportu małych grup

Przygotowanie wycieczek grup liczących około 20 osób częstokroć okazuje się trudnym zadaniem. Źródłem największych problemów bywa załatwienie transportu. Publiczna komunikacja posiada sporo wad, z których najważniejszy jest brak komfortu podróży. Aby się tego ustrzec, należy zdecydować się na wynajem busa z kierowcą. W ten sposób nie tylko zapewnimy pasażerom udaną podróż, ale również bez przesiadek i innych komplikacji dojdziemy w każde miejsce – nawet do usytuowanego na odludziu hotelu lub atrakcji, do których zwykle nie docierają publiczne środki transportu.

Wynajem busa z kierowcą – dla kogo?

Wynajem busów z kierowcą to usługa kierowana zarówno do klientów prywatnych, jak i firm czy instytucji. Tym pierwszym umożliwi organizację wszelkiego typu imprez rodzinnych odbywających się w ośrodkach wypoczynkowych lub hotelach – dzięki niej wszyscy goście szybko i wygodnie przybędą na miejsce. Dla instytucji i przedsiębiorstw jest zaś sposobem na zagwarantowanie transferu partycypantom konferencji czy szkoleń. Poza tym usługa jest także adresowana do biur podróży, które bez wątpienia docenią dużą ilość lokalizacji, w które zdołają dotrzeć wybierając wynajem busów – Małopolskę czy inne polskie regiony można w ten sposób bardzo dokładnie zwiedzić.

Kiedy warto skorzystać z wynajmu busów z kierowcą?

Największą zaletą tego rozwiązania jest komfort. Bus 20-osobowy to najbardziej wygodny ze sposobów na wyjazd większej grupy. Podróżni mogą skorzystać z m.in. zimnych napojów, osobistego oświetlenia i klimatyzacji oraz koców podróżnych. Nawet najdłuższa trasa będzie przyjemna dzięki systemowi audiowizualnemu, wygodnym, rozkładanym fotelom ze stolikiem i dużej przestrzeni na nogi.

Powiązane wpisy