apartamenty w górachTurystyka i podróże Usługi 

Wybierasz się w Tatry? Dowiedz się gdzie wynająć apartamenty w górach

Nasze góry od dekad są jednym z chętnie wybieranych przez turystów rejonów Polski. W rzeczy samej nie może to dziwić, ponieważ oferowane tam atrakcje potrafią urzec wręcz w dowolny miesiąc roku. Poza sezonami letnim i zimowym, kiedy tutejsze ośrodki letniskowe przeżywają prawdziwe oblężenie, Tatry warto odwiedzić także na początku wiosny (wtedy najważniejszą atrakcją są bez wątpienia rozkwitające krokusy) oraz jesienią, kiedy niskie partie gór olśniewają szerokim wachlarzem nasyconych barw. W ferie Tatry zapewniają doskonałe warunki pasjonatom białego szaleństwa, w miesiące wakacyjne natomiast zjednują sobie entuzjastów trekkingów i wędrówek po szlakach o zróżnicowanym szczeblu trudności. Absolutnym zaletą Tatr jest również przystępność ośrodków noclegowych o różnym standardzie – również bogato wyposażonych apartamentów kierowanych do wymagających gości.

Apartamenty w górach – w których miejscowościach szukać?

Gdy wymieniamy miasta z dużą ilością apartamentów na wynajem, w Tatrach w czołówce jest niewątpliwie Zakopane. Nie powinno to dziwić, bowiem zimowa stolica Polski jest najsłynniejszym, a przez to entuzjastycznie odwiedzanym miastem w tym paśmie – jego rozbudowana infrastruktura odpowiada na wszelkie potrzeby przyjezdnych. Apartamenty w górach znajdziemy także w Kościelisku i mniejszych wsiach tej gminy. Na ilość ciekawych ofert wynajmu apartamentów w górach nie powinni też narzekali urlopowicze planujący odpoczynek w Białce Tatrzańskiej, gdzie skorzystać można m.in. z jednego z pięciu ośrodków narciarskich. W rankingu wsi z największą liczbą apartamentów na wynajem jest także Bukowina Tatrzańska – wieś znana przede wszystkim z niespotykanej nigdzie indziej architektury z początku ubiegłego wieku i sportów zimowych.

O czym wypada pamiętać szukając ofert apartamentów w górach?

Szukając apartamentów w górach, rekomenduje się zawsze sprawdzić, czego możemy oczekiwać w danym miejscu – w ten sposób unikniemy prawdopodobnych nieprzyjemnych niespodzianek w czasie urlopu i zagwarantujemy sobie odpoczynek na odpowiednim poziomie. Trzeba to zrobić tym bardziej, że osoby prowadzące wynajem apartamentów w górach proponują turystom liczne wygody – na przykład dostęp do basenu i placu zabaw, łazienkę z jakuzzi czy kominek. Nie bez znaczenia jest też to, czy w danym apartamencie możemy wypoczywać ze zwierzętami albo małymi dziećmi. By znaleźć ciekawe oferty spełniające nasze oczekiwania, można skorzystać ze portali online prezentujących wartościowe ogłoszenia wynajmu i jednocześnie dających także możliwość rezerwacji apartamentu.

Siedziba:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy