Marketing, promocja, reklama Usługi 

Wizytówka firmy w Mapach Google najlepiej z wirtualnym spacerem

Więcej informacji o tworzeniu wirtualnego spaceru Google na www.fotografsv.pl

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach istotny punkt reklamy marki w sieci. Dzięki niej będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje doskonały sposób, by pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się skuteczniejsza? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej miejscowości. Od tego momentu jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników, którzy szukają konkretnych usług, marek lub przedsiębiorstw. Jednak sama widoczność w tym miejscu może nie wystarczyć, by zdystansować konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, warto zrealizować kilka kolejnych działań, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Na pewno należy do nich dodanie w wizytówce Google adresu www naszej strony internetowej, wszelkich aktualnych informacji, odpowiedniej prezentacji firmy oraz umieszczenie estetycznych zdjęć. Jest również inny doskonały sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas na tle wielu marek, gdyż nadal niewiele podmiotów go wykorzystuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer Google Maps – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź lokal. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki spacer możemy również odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Nadal jednak niewiele firm decyduje się na jej użycie, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma wiele zalet i jest skutecznym sposobem na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy kliniki, dużo łatwiej dadzą się przekonać do skorzystania z naszych usług. Raz wydane środki na wykonanie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy