Turystyka i podróże Usługi 

Warto przyjechać do Gdyni. Bed and breakfast i popularne atrakcje

Gdynia jest jednym z najszybciej rozwijających się miejscowości województwa pomorskiego – z małej rybackiej wioski powstałej w 1926 roku szybko przekształciło się w wielką aglomerację, która przyciąga turystów i inwestorów. Chciałbyś spędzić wakacje w Trójmieście? Dowiedz się, co zwiedzić i gdzie znaleźć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje w Gdyni

Jednym z najpopularniejszych wśród turystów miejsc w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Zwiedzających przyciągają m.in. zacumowane muzealne okręty – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, restauracje i stragany. W czasie urlopu w Gdyni należy także pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się piękną panoramą miasta. Atrakcji dla rodzin z pociechami dostarczy z kolei infobox – nowoczesna budowla z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chciałbyś przyjechać na parę dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Podsiada ona rozbudowaną bazę noclegową obejmującą sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, a także pokoje gościnne. Dlaczego warto zdecydować się na tę ostatnią propozycję?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne zapewniają wynajmującym prywatność i najwyższy komfort, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z odtwarzaczem DVD, osobną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, a także deską do prasowania, żelazkiem oraz czajnikiem na życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym atrakcji. Pokoje typu bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i apetyczne posiłki w atrakcyjnej cenie.

Powiązane wpisy