Transport, logistyka, spedycja Usługi 

Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Zdobądź więcej informacji o ofercie parkingu przy lotnisku w Balicach na https://pandaparking.pl.

Szybkość, możliwość dotarcia nawet w bardzo odległe zakątki naszego globu oraz komfort – to kluczowe atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju transport zdobył dużą popularność. Podróż, której elementem jest przelot, wiąże się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością konieczność dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu musi przecież przejechać wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najłatwiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne problemy łączące się z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Parking w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dotrzeć prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę pojazdu, dlatego też w czasie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będzie miejsca odstawić samochodu. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest niesłychanie istotne podczas silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Gdy wybierzemy usługi świadczone przez parking strzeżony w okolicy lotnisku możemy liczyć też na kilka udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Prócz tego kierowcy mogą liczyć na wsparcie załogi parkingu w wielu wypadkach, takich jak rozładowany akumulator czy obniżenie ciśnienia w oponach.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy