Usługi 

Uszczelnianie okien – kiedy jest zalecane?

Skieruj się w to miejsce, aby zamówić uszczelnianie okien Warszawa.

Odczuwasz chłód wiejący od okna lub drzwi balkonowych? To bezbłędny znak, iż potrzebne jest uszczelnianie okien. Wykonuje się je w przeróżnych sytuacjach – po zamontowaniu okien w nowo wybudowanych apartamentach, ale oraz w oknach kilkuletnich, w których zużyły się uszczelki. Dowiedz się, na czym polega uszczelnianie okien oraz dlaczego jest tak ważne!

Na czym polega uszczelnianie okien?

Uszczelnianie okien to nic innego jak asekuracja okien trafnymi materiałami, żeby przez nieszczelności nie uciekało ciepło powietrze. Według testów przez nieszczelne okna ma prawo wydostawać się z mieszkania nawet 30% ciepła! To wszystko przekłada się komfort mieszkania, ale oraz na rachunki – wskutek tego prawidłowe uszczelnienie okien jest niesłychanie istotne.
Uszczelnianie okien realizuje się od wewnątrz i od zewnątrz. W obu tych przypadkach stosuje się inne materiały – do uszczelniania okien od wewnątrz używa się przede wszystkim silikonów, folii paroszczelnych i innych materiałów paroizolacyjnych, a do uszczelniania okien od zewnątrz – taśmy z pianki, folii i innych materiałów paroprzepuszczalnych.

Kiedy tak właściwie wezwać zawodowców od uszczelnienia okien?

Jeżeli czujesz chłód wiejący od okien, świadczy to o tym, iż z pewnością trzeba je uszczelnić. Powodem konieczności wykonania uszczelniania okien ma prawo być zużyta uszczelka, jakkolwiek również błędy montażowe.
Uszczelnianie okien warto także zrealizować zawsze w nowym domu lub ewentualnie mieszkaniu (po postawieniu bądź odbiorze). Eksperci zadbają o to, aby w miejscu, gdzie ościeżnica łączy się z murem, nie było jakichkolwiek szczelin oraz zastosują należyte materiały izolacyjne.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy