Usługi 

Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Usługi cateringowe Kraków - zobacz korzystną ofertę.

Gdy organizujesz ważny event firmowy lub rodzinny, na który zapraszasz ogromną liczbę uczestników, raczej nie będziesz w stanie w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje oraz szybkie przekąski w najbliższym sklepie – ważne imprezy najczęściej wymagają dopracowanej oprawy również w kwestii poczęstunku. Wtedy nie powinno się położyć na stołach osób zaproszonych najzwyklejszych herbatników i oranżady. W takich przypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Pragniesz zamówić usługę cateringu? Przejrzyście przedstaw własne oczekiwania

Podmioty specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringu na ogół proponują parę jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc dostarczanie dań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji chrztów, komunii czy wesel. Oferty te są dobrze dostosowane do wymogów konkretnych imprez, dlatego znacznie różnią się m.in kosztem oraz wykazem potraw sugerowanych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu trzeba pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą jasno komunikować własne oczekiwania, lecz przy tym być też otwartym na jego propozycje. Wszak dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń rozmaitego rodzaju to chleb powszedni, więc doświadczenie nabyte w tej branży umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które przypadną do gustu większości zaproszonych gości.

Usługi cateringowe – ekipa doświadczonych kelnerów i wyjątkowe dania

Organizacja potraw choćby dla niewielkiej liczby gości może stać się ogromnym problemem, przede wszystkim wtedy, jeśli musimy zrobić to osobiście. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na organizację innych ważnych aspektów eventu. Daje to również możliwość uraczenia gości wybornymi potrawami przygotowanymi przez profesjonalnych kucharzy. Wypada przy tym zaznaczyć, iż ważnym przymiotem potraw przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale też ich kompozycja na talerzu. Prócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają również swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy