Usługi 

Sprzątanie strychów i poddaszy

Opróżnianie strychów może przebiec szybko i bez komplikacji. Funkcjonuje mnóstwo podmiotów, które wspomagają ten proces, dzierżawiąc klientom akcesoria niezbędne przy sprzątaniu nieruchomości. Przekonajmy się zatem jak to działa.

Opróżnianie strychów – pozbądź się zepsutej lodówki, telewizora i klawiatury do PC

Remonty i przeprowadzki to dość wyczerpujące zajęcia, zwłaszcza jeśli dotyczą sporych areałów. Odpady należy zutylizować, wykorzystując w tym celu wydzierżawione wcześniej kontenery. Takie elementy wspomagające opróżnianie strychów możemy otrzymać u profesjonalnych firm, działających we wszystkich miastach (np. w Krakowie, Olsztynie, Łodzi). Za odpowiednią stawkę można je wydzierżawić na uzgodniony wcześniej termin (na przykład pięć dni). Koszt usunięcia odpadów ze strychu nie jest duży – uzależniony jest od kubatury lokalu i modelu sprzętów znajdujących się tam (lodówki, ekrany LCD lub klawiatury do PC).

Sprzątanie strychów – nie próbuj demontować urządzeń na własną rękę

Dzięki takim propozycjom nie musimy samodzielnie sprzątać śmieci ze strychu – fachowcy wykonają całość prac szybko i bez problemu. Dodatkowo pracownicy firmy przełożą śmieci do stosownego pojemnika i wywiozą go do utylizacji. Nieużywane sprzęty AGD muszą być poddane zabiegom zapobiegającym zaśmiecaniu natury, nie możemy z tego powodu na własną rękę ich rozkładać na części i wywozić. Dlatego jeśli chcemy oczyścić dużą powierzchnię – nawiążmy kontakt ze specjalistami, którzy mają odpowiedni sprzęt i mają możliwość zutylizowania śmieci, niezależnie od tego czy są to stare płytki, czy zepsuty monitor.

Powiązane wpisy