Usługi 

Sprzątanie strychów i piwnic – nie rób tego sam!

Zajrzyj tu jeśli chcesz zlecić sprzątanie strychów i piwnic Kraków

W dużej części domów obecne są piwnica i strych. Na ogół miejsca te służą nam jako składziki na rozmaite starocie. Zazwyczaj to, czego nie potrzebujemy, przenosimy bądź do piwnicy, bądź na strych. Co w sytuacji, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości zacznie być nam potrzebna? Wtedy można zdecydować się na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w proponowanej ofercie ma opróżnianie strychów oraz piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co uprzątnąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi cieszące się ogromną popularnością. Wybierają je ci, którzy z przeróżnych przyczyn muszą posprzątać dużą powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Fachowa firma jest w stanie wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko małe przedmioty takie, jak stare słoiki, ale nawet meble czy popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy działające i w dużych i w małych miejscowościach, to doskonały wybór, jeżeli na strychu lub w piwnicy przechowujemy nieprzydatne już kanapy, szafy, fotele czy meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest nie lada wyzwaniem. Trzeba wiedzieć, że najczęściej na terenie mniejszych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się jedynie cztery razy w roku, gdyż zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie wykonują wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze proponują fachowe firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy, które zajmują się sprzątaniem strychów i piwnic są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz zbędne przedmioty. W ofercie znajduje się też podstawienie odpowiedniego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, dbając o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez moment brać udziału w całej procedurze! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zadbają o to, aby podczas prac wszystko przebiegło jak należy.

Siedziba:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy