Usługi 

Sprzątanie piwnic – nie musisz borykać się z tym sam

Okres przed Wielkanocą to czas m.in. pomieszczeń gospodarczych, garaży i strychów. Chcesz zatroszczyć się o porządek w swoim otoczeniu? Sprawdź, dlaczego opłaca się zlecić kompleksowe sprzątanie mieszkań i piwnic.

Sprzątanie piwnicy i mieszkania – małe pomieszczenie, dużo odpadów

Oczyszczenie starej piwnicy to duże wyzwanie – trzeba wynieść nie tylko z zapełniające pomieszczenie sprzęty, niedziałającą elektronikę czy zepsute przetwory, ale także zatroszczyć się o wywiezienie wszystkiego do punktu utylizacji. Wyrzucenie niektórych odpadów do odpadów komunalnych jest karalne i niebezpieczne dla środowiskanaturalnego. Obywatele dużych miast jak np. Kraków nie muszą na własną rękę sprzątać domowych strychów i piwnic – działają tam firmy, które oferują profesjonalne sprzątanie mieszkań i piwnic. Usługa jest przeznaczona dla osób, które nie mają ochoty czy też czasu na sortowanie i pakowanie odpadów – wolą, żeby czynności te wykonali profesjonaliści. Firmy oferujące sprzątanie mieszkań uporają się z różnymi rodzajami śmieci – elektrośmieciami (AGD i RTV oraz sprzęt komputerowy), meblami, odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, dywanami, jak również odpadami budowlanymi czy gruzem.

Ile kosztuje i jak przebiega usługa sprzątania piwnic oraz mieszkań?

Pracownicy podmiotów zajmujących się sprzątaniem mieszkań i piwnic przyjeżdżają do klientów i na miejscu zajmują się z bałaganem. Przedsiębiorstwa tego typu oferują kompleksowe usługi porządkowe – udostępniają worki na odpady oraz pojemne kontenery, pomagają zapakować do nich śmieci, wynieść je z mieszkania bądź domu, a następnie przewieźć do zutylizowania. Firmy te posiadają flotą pojazdów przystosowanych do wywozu rozmaitego rodzaju odpadów i są w stanie błyskawicznie uporać się z zagraconymi pomieszczeniami. Koszt usługi jest przeważnie zależna od zakresu zrealizowanych prac.

Powiązane wpisy