Usługi 

Sprzątanie grobów

Jeśli potrzebujesz zlecić sprzątanie grobów Kraków, skieruj się na www.pong-malopolska.pl

Chyba żaden z czytelników nie chce, by groby jego krewnych były brudne. Niestety jednak, trudno jest znaleźć wolną chwilę na to, by się nimi zająć, porządkując groby tylko przed najistotniejszymi rocznicami. Na szczęście jednak nie musimy wcale sprawiać, że popadną w niebyt – musimy tylko powierzyć ich utrzymanie profesjonalnej firmie. Jak znaleźć podobne usługi? Co na nich zyskamy i jak dużo będą kosztować?

Gdzie znaleźć czyszczenie grobów?

Anonse przedsiębiorstw oferujących czyszczenie grobów szybko wyszukamy w sieci – wystarczy wpisać właściwe słowa w Google. Poza tym, firmy te zwykle reklamują się także w pobliżu nekropolii – jeśli dobrze sprawdzimy tablice z ogłoszeniami, z pewnością znajdziemy odpowiednią dla nas osobę.

Czyszczenie grobów oraz pozostałe zlecenia

Czyszczenie grobów to tylko jedna z wielu usług proponowanych przez firmy zajmujące się pomnikami naszych najbliższych. Decydując się na wybór ich usług, możemy liczyć także na odnowę pomnika, montaż ławeczki przy grobie, palenie zniczy oraz sadzenie kwiatów. Dostępne jest zamówienie jednorazowego zlecenia albo skorzystanie z współpracy długoterminowej.

Ceny czyszczenia grobów

Na pytanie o cenę opisywanych usług niełatwo jest odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż stawki często znacznie różnią się w poszczególnych miastach. W największych krajowych metropoliach na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem w granicach 30 złotych. Dwunastomiesięczna współpraca abonamentowa kosztować będzie natomiast około 400 zł za jeden nagrobek.

Siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy