pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie stron www KrakówInternetowe strony Marketing, promocja, reklama Usługi 

Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Popularność internetu oraz wygoda korzystania z niego do wyszukania potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie aktualnie być zauważonym w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony firmowej nie oznacza, że nowi klienci nas znajdą – kluczowa jest przecież widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Dużo niedużych firm, funkcjonujących wyłącznie na określonym obszarze lub nawet w jednym mieście, przykładowo w Krakowie bądź w Gdańsku, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla małych podmiotów

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów bądź usług stosują głównie frazy lokalne, czyli zawierających nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “sklep z oponami kraków”, “wizażystka kraków” lub “restauracja włoska kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich przedsiębiorstw na zademonstrowanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, mieszkającym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, np. przez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze projektowania stron www i optymalizacji, pozycjonowania od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu dobrze rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i tym samym dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie link building, uaktualnienie treści, a także optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować codziennie rezultaty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy