Usługi 

Profesjonalna organizacja ślubów

Organizacja ślubów Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb

Ślub to wyjątkowa chwila, którą musimy zaplanować znacznie wcześniej. Jeśli chcemy, żeby ten dzień był idealny – warto skorzystać z usług wedding plannera, który zadba o wszystkie szczegóły. Z czym wiąże się fachowa organizacja ślubu i dlaczego tak dużo przyszłych nowożeńców z niej korzysta?

Organizacja ślubów – kamerzysta i kwiaty

Organizacja ślubu na własny rachunek to ogromne przeżycie dla młodych par. Trzeba zarezerwować salę, zaangażować obsługę wideo, a do tego dochodzą jeszcze kwestie związane z zaproszeniami, jedzeniem na weselu oraz wybraniem garnituru. To powoduje wiele stresu, dlatego warto powierzyć organizację ślubów ekspertowi. Wedding planner pozwoli Ci zapomnieć o problemach i wszystko precyzyjnie ustali. Można mu powierzyć organizację czynności związanych z ceremonią ślubną – zaprojektowanie i przesłanie zaproszeń dla rodziny oraz usadowienie ich w kościele, selekcję potraw. Hitem są także niestandardowe przyjęcia. A może wynajmiemy pilota drona, który z powietrza sfilmuje wyjście z kościoła? Tego typu filmy są niesamowicie rozpowszechnione – konsultant ślubny z całą pewnością o tym pomyśli. Oprawa uroczystości zależy od funduszy jakimi dysponujemy i naszej kreatywności.

Organizacja ślubu – niewielkie szczegóły

Wedding planer zna sprawdzone kwiaciarnie, zaangażuje firmę, która dokumentuje imprezy na wideo, jak również zadba o usadzenie zaproszonych na przyjęciu. Nie będziemy musieli sami ustalać szczegółów z restauracją, negocjować w sprawie kwiatów i tracić nerwów. Nawet małe detale kreują w dniu ślubu klimat, dlatego należy o nich pamiętać. Osoba organizująca uroczystości pojedzie z nami nawet po suknię i pomoże nabyć najpiękniejszą kreację na ten wyjątkowy dzień. Dlatego właśnie warto skorzystać z jego usług – dzięki temu nasz ślub będzie wydarzeniem perfekcyjnym.

Siedziba:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy