Usługi 

Profesjonalna opieka nad grobami

Dowiedz się, jak zamówić opiekę nad grobami Kraków. Skieruj się w to miejsce.

Wygląd nagrobków zmarłych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zająć – nawet, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Szczególne trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie ławek albo pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia liter.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, jakie trzeba zapłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależne są w szczególności od zakresu pomocy – kiedy zlecamy tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast chcemy, by firma czyściła grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem rzędu 400 PLN rocznie. Nie zapominajmy, iż stawki zależne są także od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy