Transport, logistyka, spedycja Usługi 

Port lotniczy Kraków – parking w Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz wygodnie dotrzeć na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje nowoczesny parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia oferuje?

Parking w Balicach – jak wygodnie dotrzeć do portu lotniczego

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy autem, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy zlokalizowany blisko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu kilku minut. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez całą dobę, co zapewnia ochronę przed wszelkimi intruzami. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zaparkować nawet na miesiąc – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z łazienki. Boisz się, że po 2-tygodniowych wojażach za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić bezpośrednio po przyjeździe lub podczas rezerwacji online.

Powiązane wpisy