Usługi 

Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Dowiedz się, kto oferuje catering firmowy.

Ważne rozmowy biznesowe, warsztaty albo konferencja – każda pokaźniejsza firma niechybnie w końcu stanie przed koniecznością zaplanowania wydarzenia tego typu. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie napojów oraz posiłków dla jego gości. Jeśli na organizowanym spotkaniu może pojawić się wiele osób, opłaca się zamówić usługę cateringu biurowego.

Przekąski bez ryzyka pobrudzenia dłoni – o cateringu dla firm

Szkolenia oraz konferencje biznesowe to wydarzenia, które przeważnie trwają po 5-7 godzin, w wielu przypadkach nawet przez 2-3 dni. Ich uczestnicy otrzymują szczegółowy program wykładów, między którymi wskazane są maksymalnie dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, w czasie których ciężko jest zjeść sycący posiłek w najbliższej jadłodajni. Dlatego nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą szybko zjeść w ciągu przerwy, a o ile organizator pozwoli, także zabrać na salę, w której trwa szkolenie. Podmioty świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można skonsumować bez obaw o pobrudzenie ubrania czy rąk. W ramach usługi cateringu biurowego użyczane są także urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Organizujesz kurs? Nie zapomnij o bufecie kawowym!

Przerwy kawowe są niesłychanie potrzebne, dają bowiem uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach głębokiego skupienia. Ponadto jest to również szansa rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w luźnej atmosferze zagadnień poruszanych na kursie. Automat z kawą i słodkimi napojami, który widuje się na korytarzach firm, nigdy nie dorówna świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście renomowanych sympozjów bądź płatnych szkoleń nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, jedząc przyniesione z domu bądź kupione po drodze w piekarni sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc rangę spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o wygodę uczestników.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy