Transport, logistyka, spedycja Usługi 

Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Więcej o lotnisko Kraków parking długoterminowy.

Wybierasz się na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie dla pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie miejskim bądź pociągu.

Czemu warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking proponuje również darmowy dowóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub na telefon – w mgnieniu oka i bez problemów, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem. Kolejnym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy