catering weselny krakówUsługi 

Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Przyjęcia okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo wesela, komunie bądź chrzciny, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Dziś są to imprezy, w których uczestniczy często blisko sto osób. Oczywiste jest więc to, że jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę zaplanować jadłospisu, a potem przygotować oraz dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli świętowanie ma trwać wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć ogromne zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Dlaczego opłaca się zamówić catering weselny?

Urządzanie wesela to duży stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na dobór wystroju sali, układanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń czy szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność dostarczenia wystarczającej ilości przekąsek oraz trunków podawanych w czasie zabawy, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które zachwycą gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej musi mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, że stoliki będą prawidłowo nakryte i cudownie ozdobione, potrawy będą wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, a także że kelnerzy profesjonalnie będzie serwować gościom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych managerów, kelnerów i szefów kuchni, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w salach, jak i tych odbywających się w plenerze.

Catering weselny – podstawową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi regułami, zarówno w przedmiocie atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe na ogół mają przygotowany uprzednio spis oferowanych dań głównych, zakąsek oraz trunków zgodnych z charakterem wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź uzyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient może więc sam ułożyć kartę dań z sugerowanych potraw. Wypada jednak podkreślić, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe sugestie i nierzadko na życzenie zamawiającego są gotowe przygotować unikalne kompozycje dań.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy