Usługi 

Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Sprawdź informacje o sali do wynajęcia w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne lub wspólne grille dla zatrudnionych i ich rodzin, których celem ukształtowanie głębszych więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, aby celebrować osiągnięte wyniki, a także różnorodne konferencje, bankiety dla wspólników biznesowych i kursy. Takie imprezy wymagają właściwego przygotowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem do marketingowych.

Jak dobrać salę na urządzenie imprezy firmowej?

O ile nie posiadamy w firmie przystosowanych wnętrz, w których można zorganizować bankiet, warto szukać usług wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych gości wydarzenia. Istotne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim stylem do charakteru planowanej uroczystości. Ważne spotkania dla akcjonariuszy spółki, w czasie których fetowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą być zorganizowane w zwykłym lokalu. Wypada przy takich okazjach zorganizować event w wyjątkowym miejscu, które zdecydowanie uwydatni prestiż uroczystości. Z kolei jeżeli na imprezę zaproszeni zostaną uczestnicy nie mieszkający w najbliższej okolicy sali trzeba wybrać lokal, zlokalizowany niedaleko bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Masz lokal na imprezę? Teraz zadbaj o zamówienie cateringu

Organizując wydarzenie firmowe nie można zignorować tak istotnej kwestii, jak dostarczenie zaproszonym gościom zimnych oraz gorących przekąsek i napojów. Preferowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku kompetentnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazane miejsce smacznych dań dla obecnych, ale także pomoże w doborze menu i zajmie się ustawieniem stolików. W czasie pokazowych gal wskazane jest także zagwarantowanie gościom najlepszej obsługi. Należy zatem szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy zaserwują potrawy w elegancki sposób oraz zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, lecz i idealnie wyglądające dania.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy