Marketing, promocja, reklama Usługi 

Mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer po firmie

https://www.fotografsv.pl

Google Street View całkowicie zmieniło globalną sieć. Nic zatem dziwnego, że jego możliwości są doceniane przede wszystkim przez firmy. Za pomocą takiej usługi mogą ukazać potencjalnym partnerom, jak prezentuje się wnętrze przedsiębiorstwa – zaś to pozytywnie wpływa na wizerunek marki. Najczęściej na takie wyjście stawiają handlowcy, restauracje oraz pensjonaty. Dzięki temu mogą przekonać innych, że powinni postawić na ich usługi i – jak dowodzą badania – takie kroki przynoszą oczekiwane skutki. Dlaczego więc warto postawić na wirtualny spacer po firmie?

Czemu powinieneś postawić na wirtualny spacer po firmie?

Na wykonanie wirtualnego spaceru po firmie dobrze zdecydować się w szczególności z uwagi na renomę marki – badania pokazują, że dobrze rzutuje to na ilość klientów, którzy wybierają jej ofertę. Marki, które zdecydują się na taki krok, będą również lepiej widoczne w mapach Google, a po wpisaniu ich nazwy w Google, internauci ujrzą link do spaceru. To zaś widoczne jest w zwiększeniu ilości odsłon strony, a skutkiem tego są najczęściej większe przychody.

Wirtualny spacer po firmie – komu powierzyć?

Należy pamiętać o tym, iż Google nie wykonuje fotografii naszej lokalizacji – musimy je dostarczyć samodzielnie. Zrobienie zdjęć i ich złożenie w wirtualny spacer po firmie wiąże się jednak z posiadaniem specjalistycznych kwalifikacji – warto więc zlecić je fachowcom. Na szczęście, na polskim rynku funkcjonują już firmy, które oferują tę pomoc.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy