wdrożenia woocommerce, sklep woocommerceInternetowe strony Usługi 

Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Posiadasz firmę i pragniesz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Dlaczego warto założyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużą popularnością cieszą się witryny projektowane z zastosowaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, że w konsekwencji opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bo taka nazwę dano tej wtyczce, ma moc zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z użyciem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na uzyskanie przyzwoitych pozycji w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie klientów. Dzięki użyciu dedykowanych wtyczek podnosi się także ergonomia sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy np. za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce pozwala również na ewaluacjędanych sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) oraz integrację z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – specjalista zadba o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy zlecić specjalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o jego ochronę przed cyberatakami, użycie tylko sprawdzonych, koniecznych wtyczek i prawidłową semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz promocjach lub publikować rozmaite porady i omówienia sprzedawanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy