Usługi 

Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Jeżeli interesuje Cię aktualna oferta przyjęć w Krakowie, zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś mówi o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, na ogół naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Ale popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy sprasza się dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to także „18-tki”, chrzciny czy komunie. Gdy lista zaproszonych gości jest długa, zazwyczaj nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wówczas pozostaje nam zamówić pasującą do okazji salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po usługi firmy cateringowej

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. osiemnastka czy przyjęcie urodzinowe, w której uczestniczyć będą głównie dorośli, uczestnikom wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony przyjęcia, w których znaczną część gości będą małe dzieci, m.in. komunie albo chrzciny, poleca się urządzić w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się za szybko zabawą i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Dania podawane zaproszonym także powinny być dostosowane do okazji. Organizując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z usług firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o dobre potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w dworskim stylu

Wynajęcie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest dość proste, jednak niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w iście królewskim stylu odbywają się tu chrzciny, komunie i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których bez trudu można zmieścić ogółem do 130 osób. A gdy zabawa zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści blisko 300 gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia menu, poprzez ułożenie i przystrojenie stolików, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy