Transport, logistyka, spedycja Usługi 

Gniotpol Trailers Sp. z o. o. – o polskim producencie zabudów samochodowych

Branża transportowa ciągle się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, a także otwierania się nowych rynków na import oraz eksport. Jednoczenie potrzebuje również bardziej innowacyjnych rozwiązań, zwłaszcza tych koncentrujących się na udoskonaleniu procesów przewozu dóbr. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw nieustannie ewoluującemu zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (przykładowo z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To też producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska, jak i jednostek specjalnych. Do produkcji stosowane są zawsze surowce najwyższej klasy, pochodzące od renomowanych dostawców. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni trzydziestu lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na przygotowanie prekursorskich rozwiązań na najwyższym poziomie, o czym świadczy m.in. sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, opracowanych z myślą o przewozie szczególnie trudnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – serwis w warsztacie w Malni oraz w punktach ASO

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w mieście Malnia oraz w paru autoryzowanych punktach), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje dokonywane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o zabezpieczenie nabywców, którzy decydują się na serwis we własnym zakresie. Części zamienne do przyczep firmy są dostępne od ręki, co redukuje okres oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co w dużym stopniu skraca to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Źródło zdjęcia – gniotpol-trailers.com.

Powiązane wpisy