Marketing, promocja, reklama Usługi 

Filmy korporacyjne – prezentacja firm w mediach społecznościowych

Filmy korporacyjne to nowoczesny sposób promocji przedsiębiorstw, ich towarów lub usług. Za pomocą kilkuminutowego klipu zmontowanego z ciekawych ujęć można oddać atmosferę panującą w danej firmie, przedstawić jej historię, motto przewodnie, misję oraz osiągnięcia. W filmie warto również uwzględnić pracowników, którzy na co dzień budują daną organizację. Filmy korporacyjne znakomicie kreują wizerunek firm, bez względu na to, czy jest to duża organizacja, polski oddział międzynarodowej korporacji, zakład produkcyjny, instytucja publiczna czy inny podmiot.

Filmy korporacyjne – wypromuj swoje przedsiębiorstwo

Wideo marketing jest jednym z najprężniej rozwijających się sektorów rynku. Badania dowodzą, że materiał filmowy znacznie lepiej przekazuje nacechowanie emocjonalne niż tradycyjne reklamy, w związku z tym coraz więcej osób zajmujących się marketingiem wykorzystuje go do promocji przedsiębiorstw. Filmy korporacyjne można opublikować w mediach społecznościowych (YouTube, Instagram czy Facebook), a także na stronie internetowej firmy. Film szybko trafi do obecnych i przyszłych odbiorców, a ciekawy scenariusz i energiczny montaż klipu przyciągnie ich uwagę.

Filmy korporacyjne –

Samodzielne przygotowanie filmu korporacyjnego to bardzo duże wyzwanie – niezbędny jest specjalistyczny sprzęt (oprogramowanie do montażu, oświetlenie, kamery), a także odpowiedni pomysł i scenariusz, zatem najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty firmy, na co dzień zajmującej się produkcją klipów. Doświadczona ekipa zatroszczy się o każdy element filmu (łącznie z dodaniem głosu lektora, muzyki czy napisów), a nowoczesny sprzęt pozwoli zarejestrować materiał doskonałej jakości.

Powiązane wpisy