Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?
Latanie staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi problem: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?
Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką
Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można zostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody są ubezpieczone na czas postoju.
Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?
Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.