Usługi 

Co warto wiedzieć o wynajmie sali na urodziny dziecka?

Dzień urodzin to jedno z niewielu wydarzeń, które świętujemy z nieustającą radością przez dziesięciolecia. Nikt aczkolwiek nie podchodzi do kwestii przyjęcia urodzinowego z taką zachwytem jak dzieci – każda kolejna rocznica urodzin to dla kilkulatka najwspanialszy dzień w roku, na który wyczekuje z ekscytacją.

Przyjęcia urodzinowe – nie musisz robić tego na własną rękę

Pierwszym pomysłem opiekunów jest na pewno to, że przyjęcie urodzinowe da się urządzić w domu. Związane jest to jednakże z koniecznością własnoręcznego wymyślenia rozrywek innych od tych, w jakich koledzy dziecka uczestniczą w czasie zwykłych spotkań, jak również przyrządzenia poczęstunku dla maluchów i ich opiekunów. O ile organizacja urodzin, w których będzie uczestniczyć 3-4 małych imprezowiczów nie będzie przysparzać kłopotów, to już przy większej liście gości, w mieszkaniu przeciętnej wielkości może braknąć miejsca, aby maluchom i ich opiekunom ten dzień minął komfortowo. Wynajem sali na urodziny w takich sytuacjach może więc być najlepszym wyjściem.

Czy opłaca się zamówić organizację urodzin dla dziecka w centrum zabaw?

Organizacja urodzin w sali zabaw na wiele atutów. Przede wszystkim nie ma potrzeby wcale martwić się sprawami organizacyjnymi – przysmaki dla maluchów oraz zaproszenia na imprezę wykona prowadzący salę, a rodzice mogą skorzystać z kanapek i kaw dostępnych w kawiarence. W zależności od wybranej oferty w przyjęciu urodzinowym może uczestniczyć nawet do 30 dzieci, dla których z pewnością nie zabraknie przestrzeni, bo na czas trwania urodzin bawialnia jest w pełni do dyspozycji małych gości. Zaproszeni spędzą także czas na zabawach przygotowanych przez wykwalifikowanego animatora. Możliwa jest również organizacja tematycznego przyjęcia urodzinowego, przykładowo z motywami policyjnymi, superbohaterskimi bądź jednorożców.

Powiązane wpisy