Usługi 

Chcesz sprawdzić swojego pracownika? Zamów usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, zdobyć bezcenne informacje na temat pracowników, jak również członków rodziny. Profesjonalne biuro detektywistyczne oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. warunków sprawowania opieki nad małoletnim, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności partnera bądź ustalenie źródeł dochodu. Biura detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu nowych technologii czy prawa, dzięki którym zdobycie cennych danych jest zdecydowanie prostsze.

Kto przede wszystkim korzysta z pomocy agencji detektywistycznej?

Do biur detektywistycznych często zgłaszają się osoby chcące dowieść niewierności małżonka i przedstawić je jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się również zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług świadczonych przez profesjonalne biura detektywistyczne sprawia, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy pragnące zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji oraz kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który pozwala w efektywny i szybki sposób zdobyć potrzebne dane. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, aparaty czy kamery. Ich pracownicy mają też biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać w razie rozprawy sądowej.

Powiązane wpisy