catering okolicznościowyUsługi 

Catering okolicznościowy – menu dostosowane do budżetu i potrzeb zamawiającego

Zbliża się ważna dla ciebie data i chcesz celebrować ją wraz z rodziną i znajomymi. Niestety jest to liczne grono gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i podjąć ich apetycznymi trunkami i przekąskami. Możesz postarać się przyrządzać je samodzielnie, jednak przy dużej liczbie zaproszonych ciężko jest wygospodarować na to czas. Na dodatek to twoja uroczystość i chcesz się na niej doskonale bawić, a nie sterczeć w kuchni albo służyć za kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie menu na rodzinne imprezy rekomendujemy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie musisz wynajmować sali!

Gdy wymienia się cateringu gros osób myśli wpierw o cateringu na wesele albo spotkaniach firmowych. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru każdej pani domu było osobiste przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i tylko przy rzeczywiście znacznej liczbie uczestników rozpatrywała ona opcję zamówienia zewnętrznej pomocy w tym zakresie. Działo się także tak dlatego, iż przez długie lata firmy cateringowe nie świadczyły obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a w szeregu przypadków nawet tych dużych, jeśli nie łączyło się to z wynajęciem lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – w związku z tym czy skorzystamy z opcji wynajmu sali czy wygodniej będzie urządzić imprezę w swoim domu lub ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce profesjonalnie przyrządzane posiłki.

Catering okolicznościowy – menu na chrzciny, komunie oraz półmetki

Catering okolicznościowy jest dosłownie ofertą na każdą rodzinną okazję. Doświadczeni kucharze bez trudu zaplanują menu współgrające z charakterem wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering na chrzciny, na komunię lub na imieniny. Catering okolicznościowy to dodatkowo obsługa komersów, studniówek i półmetków. Wypatrując firmy oferującej tę usługę polecamy wybrać taką, która będzie mogła zaadaptować menu do życzeń i portfela klienta oraz kompleksowo obsłużyć event, m.in. oferując pomoc w dekoracji i ustawieniu stolików czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy