Usługi 

Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/ sprawdzisz, jak zamówić catering na imprezę.

Sezon letni obfituje w bardzo popularne ostatnio pikniki firmowe i wydarzenia na świeżym powietrzu, ale w rzeczywistości co rusz w rozmaitych miejscowościach w Polsce mają miejsce konferencje, benefisy albo bankiety. Wszystkie te eventy potrzebują należytej oprawy, której obowiązkowym elementem są profesjonalnie przyrządzane i smaczne posiłki. Rozsądnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – ważna jest całość oprawy

Masz zabukowaną salę bankietową lub wybrałeś już miejsce, w którym odbędzie się piknik? Pierwszy krok za Tobą! Teraz należy postarać się o to, by uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia apetycznych ciepłych dań, napojów oraz przekąsek. Miej na uwadze, że w czasie ważnych gal nie można postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i być przekonanym, iż goście obsłużą się na własną rękę. Cała oprawa imprezy jest istotna – przemyślany układ stołów, eleganckie dekoracje, ale też poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia będą również pod wrażeniem, jeśli potrawy będą serwować im kompetentni kelnerzy, a dania będą ułożone na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Popis live cooking i nie tylko – atuty cateringu na imprezy

Atutem zlecenia oferty cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, że wynajęty do pomocy zespół nie tylko przyszykuje zachwycające menu, ale też kompleksowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną dostarczone we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoliki, a potem doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych w czasie imprezy. Na życzenie klienta, jeżeli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą wzbogacić imprezę pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, by doświadczyć na żywo jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego typu wydarzeń, zarówno tych takich na setki uczestników, jak i niewielkich. Podczas ustalania detali zlecenia podpowie ona, jakie napoje, dania i przekąski najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy