wnętrza 3D, wnętrza firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistościMarketing, promocja, reklama Usługi 

Budowanie wizerunku w biznesie – wnętrza firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomity sposób na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, z których mają zamiar korzystać. Dla większości osób opcja zobaczenia takiego pomieszczenia przed skorzystaniem z konkretnej oferty jest niesłychanie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Czym zatem są wirtualne spacery oraz modele 3D? Jak można zastosować taką wizualizację do promocji i dlaczego warto to robić? Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o kilkanaście zdjęć model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W takim modelu widoczny jest plan poszczególnych lokali, a my możemy go zbliżać, przesuwać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model udostępnia się klientom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do całej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc wykonania samego modelu wnętrza 3D, można także wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to niesłychanie popularny wariant. Polega on na tym, iż oprócz przeglądania samego modelu 3D wnętrza, np. hostelu lub siedziby przedsiębiorstwa, możemy przerzucić się pojedynczym kliknięciem do dowolnego wnętrza, a potem zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia również przemieszczać się do sąsiednich wnętrz zupełnie jak w rzeczywistości.

Jak mogę zastosować wirtualny spacer VR?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie pokazać odbiorcom konkretny budynek i jego wnętrza. Taką formę promocji można zastosować do prezentacji warsztatu, hostelu albo restauracji, jak również po prostu zademonstrować dużemu gronu zainteresowanych wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, jeśli sprzedajemy mieszkanie, by potencjalni klienci mogli wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele powodów, dla których opłaca się zamówić modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to możliwość opublikowania ich w Mapach Google, na naszej stronie internetowej lub dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej przekonać klientado zamówienia naszych usług. Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je o wiele większym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to też wspaniała metoda na zabłyśnięcie na tle rywalizujących z nami podmiotów, bowiem obecnie – mimo powszechnej dostępności tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można zdobyć bardzo szybko — trzeba po prostu powierzyć jego opracowanie zawodowemu fotografowi.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy