Sektor budowlany Usługi 

Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Zwróć się do biura architektonicznego Kraków, aby uzyskać fachową pomoc specjalistów.

Pracownia architektoniczna oferuje obszerne spektrum usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w praktycznym i wygodnym domu, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt wykonuje pełny projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie nadzoruje zaawansowanie prac, projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odnowę domu lub proponuje aranżację już gotowych mieszkań.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektowe?

Szukasz nowatorskich, ciekawych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się spośród innych budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a w tym samym czasie przytulny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z obecnymi trendami architektonicznymi.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i budynków publicznych i wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje to m.in. apartamenty pod wynajem, biura, obiekty rekreacyjne czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy, jak również specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektowe może również opracować plan pojemnych i praktycznych garderób, które umożliwią maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy