projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków, projekty wnętrz KrakówSektor budowlany Usługi 

Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto więc zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je idealnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia też pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy