Tematyka motoryzacyjna 

Producent oświetlenia samochodowego z Krakowa – co oferuje?

Producent oświetlenia dla automotive i mobility - zapoznaj się z pełną ofertą.

Oświetlenie samochodowe to szczególnie ważny element bezpiecznej jazdy pojazdem. Niepoprawne ustawienie świateł lub zbagatelizowanie obowiązku wymiany zbitej lampy może w efekcie być powodem groźnej sytuacji na trasie, co nierzadko kończący się wypadkiem. Używanie wysokiej jakości oświetlenia jest kluczowe szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa każdego dnia musi zapewnić bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z rodzimych dostawców niezawodnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Portfolio krakowskiego producenta dla automotive i mobility

W praktyce w ofercie OE Industry znajduje się każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp tylnych, bocznych i przednich do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, spółka dostarcza także LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które stosowane są między innymi przez kierujących pojazdami rolniczymi, specjalnymi czy off-road. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich albo pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również używane przez nieliczne służby światła białe i niebieskie. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które znacząco podnoszą komfort życia zawodowych kierowców spędzających wiele tygodni w trasie. A to tylko wycinek oferty spółki OE Industry.

OE Industry – światowy lider oświetlenia samochodowego

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, że spółka ta jest czymś więcej niż przeciętnym producentem oświetlenia samochodowego. To kompetentny zespół fachowców gotowy zrealizować zamysł kontrahenta, sporządzając najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu, poprzez konstrukcję prototypu, aż po jego certyfikację. Co ważne, spółka świadczy także wsparcie posprzedażowe. Wskutek zaangażowania w wszechstronne testowanie najnowszych produktów, budowania wykwalifikowanej kadry fachowców i dokładnych analiz potrzeb klientów, spółka OE Industry zyskała pozycję światowego lidera w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Siedziba:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy