Sport, rekreacja, hobby Turystyka i podróże 

Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

Tutaj odnajdziesz aktualną ofertę wypraw górskich.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem doceniającym pewne i solidnie opracowane eskapady pod okiem zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Przygotowujemy wyprawy, których celem są pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają czynne spędzanie urlopu i posiadają minimalne doświadczenie w tego typu wyprawach. Żeby wziąć udział w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to wyprawa dla jednostek sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o ogromnych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne doznania. Pozwalają jednocześnie wcielić w życie marzenia i poznać swoje reakcje w trudnych okolicznościach. Firma korzysta z kompetentnych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali na wylot specyfikę górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielą się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Są oni też w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Himalaje oraz Alpy.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy