Sektor budowlany 

Zbiorniki stacjonarne i transportowe – dennica nierdzewna

Dowiedz się więcej o dennicy nierdzewnej

Stal nierdzewna to tworzywo, które wykorzystuje się w rozmaitych dziedzinach życia. Produkowane są z niej moduły używane w takcie robót remontowych, przedmioty codziennego użytku, znajduje też zastosowanie w rozmaitych zakładach. Jednym z takich komponentów jest dennica nierdzewna. Do czego służy i z jakich rodzajów metalu jest wytwarzana?

Dennica nierdzewna – komponent powszechnie wykorzystywany przy produkcji

Dennica nierdzewna jest modułem powszechnie stosowanym w zakładach produkcyjnych. Stanowi niezwykle ważny składnik zbiorników ciśnieniowych, jak również innych kontenerów stałych lub przeznaczonych do przewozu substancji. W sprzedaży możemy dostać różne modele dennic nierdzewnych, m.in. kwasoodporne, płytko tłoczone lub stożkowe. Są one zrobione z antykorozyjnego tworzywa – stali nierdzewnej typu P355GH, S355J2G3 lub OOH17N13M2TCU, co sprawia, że są wyjątkowo trwałe. Dennice nierdzewne pokryte są specjalną warstwą nierdzewną, a ich rogi są bardzo często fazowane. Części te muszą również spełniać wymogi techniczne, np. PN-75/M-3541 czy DIN 28013.

Dennica nierdzewna – nie przepłacaj w zwykłej hurtowni

Na rynku możemy dostać różne rozmiary dennic nierdzewnych, od 600 do 6000 mm przekroju. W jakich sklepach najlepiej kupować tego typu ogniwa? Internetowe witryny zakupowe oferują ogromny wachlarz asortymentu. Oferowane tam dennice nierdzewne świetnie się sprawdzą. A może interesuje Cię niestandardowy wymiar? W sklepie online błyskawicznie dostaniesz odpowiedni rodzaj dennicy nierdzewnej. Opłaca się korzystać z tego typu rozwiązań, ponieważ są one bardzo wygodne. Sklepy internetowe zapewniają ogromny wybór i atrakcyjne ceny.

Siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy