Sektor budowlany 

Nowoczesna produkcja i tradycyjny producent okien drewnianych

Producenci okien drewnianych - zapoznaj się z aktualną ofertą

Klasyczne okna drewniane są niebywale wytworne i odporne na uszkodzenia. Sprawdzają się w przypadku każdej budowli – od zabytkowych budynków po współczesne gmachy. W jaki sposób producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i co przesądza o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – naturalne gatunki

Współcześnie okna drewniane są tworzone z użyciem najnowszych technik, co sprawia, że dają bardzo wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych świetnie je zabezpieczają, a utrzymanie czystości jest bezproblemowe. Okna drewniane zapewniają świetne efekty wizualne, posiadają zaokrąglone ramy, klasyczne rączki. Mogą być zrobione zarówno z drewna rodzimego – na przykład modrzewia, jak i typów szlachetnych (meranti). Okna drewniane są popularne nad Wisłą, ponieważ łączą naturalne tworzywa z teraźniejszymi technologiami.

Producent okien drewnianych – ramy możesz samodzielnie pielęgnować

Producent okien drewnianych najczęściej oferuje system szyb zespolonych, zapewnia niskie straty ciepła oraz komfort. Prawdziwe drewno można samodzielnie pielęgnować, dzięki czemu jego trwałość jest najwyższej jakości. Trzeba podkreślić, że producent okien drewnianych tworzy również estetyczne balustrady, idealne do stuletnich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno jako element organiczny jest zupełnie bezpieczne dla środowiska, sprawdza się przy pracach konserwatorskich zabytków. Remontując wnętrze warto zatem zainwestować w wysokogatunkowe, solidne i harmonijne surowce drewniane.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy