Sektor budowlany 

Jak powstają domy drewniane całoroczne?

Więcej szczegółów o domy drewniane projekt uzyskasz tutaj

Drewniane domy stają się coraz bardziej popularne. Innowacyjna budowa powoduje, że tego typu domki nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale są także funkcjonalne. Czy w domach z bali można mieszkać także w zimie? Jak znaleźć fachowca, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – lżejsza struktura

Całoroczne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Ludzie chętnie decydują się na wybudowanie takich nieruchomości, gdyż posiadają one wiele atutów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż klasyczne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lekka, a to oznacza większe oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z murowaniem. Fachowcy podkreślają, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. To mieszanka innowacji z górskim klimatem. Z jednej strony zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym elementom zapewniają komfort taki sam jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane całoroczne to budynki wykonane z surowca naturalnego, co powoduje, że są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie trzeba ich jeszcze docieplać. Dodatkowym walorem są cienkie ściany, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można budować również podczas zimy, bo wszystkie roboty wykonywane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy