Sektor budowlany 

Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Jeśli chcesz zamówić nowoczesne pokrycia dachowe, koniecznie wejdź na regamet.pl.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy ponownie wypierają z rynku stosowane przez dekady popularne dachówki ceramiczne i betonowe. Wiele atutów tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniło się do tego, że są one polecaną opcją nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz również dla deweloperów.

Pokrycia dachowe z blachy – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki wygrywają na rynku pokryć dachowych z paru względów. Po pierwsze są znacznie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża konstrukcję dachu, ale również ułatwia transport i wyładunek tych modułów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i szybsza niż montaż dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich równe ustawienie pochłania przeważnie znacznie więcej godzin. Następną ważną zaletą pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do generalnie każdej, również dość skomplikowanej, konstrukcji dachu, ponieważ blachodachówkę można bez przeszkód przyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy znakomicie się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starymi budynkami, zwłaszcza, że bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się także większą szczelnością. Poza tym łatwo je wyczyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w przypadku bardziej opornych zabrudzeń np. środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – szeroki asortyment blachodachówek i paneli dachowych

Aby zamówić blachodachówki najwyższej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na polskim rynku od 3 dekad działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się duży wybór paneli dachowych, blachodachówek oraz blach trapezowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych tego producenta, działających w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. REGAMET w szczególności szczyci się produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się wysoką odpornością na powstawanie rys, korozję, a także uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet troszczy się wszechstronną obsługę klienta, stąd nie licząc swoich produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (między innymi okna dachowe czy systemy rynnowe) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych marek.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Powiązane wpisy