Sektor budowlany 

Budowa domów drewnianych – doświadczeni specjaliści to podstawa

Dalsze informacje o budowie domów drewnianych - skieruj się w to miejsce

Mnóstwo osób marzy o posiadaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się spełnić to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w naszym krajobrazie przeważały domy w kształcie zwykłego pudełka. Nie zachwycały one ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Wyróżniały się także znacznymi stratami energii. Teraz wygląda to diametralnie inaczej. Bardzo chętnie stawiamy na domy drewniane stanowiące połączenie klasycznego stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy budowane z drewna to na ten moment doskonały przykład na to, jak efektywnie można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam wygodę. Styl góralski – bo tak na ogół określa się także styl podhalański – to kwintesencja dobrego gustu. Małe okna, spadzisty dach , który pokryto gontem, balkon lub weranda – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu góralskim. Aby jednak taki dom był nowoczesny, architekci stawiają na liczne przeszklenia, z chęcią wprowadzają również innego rodzaju nowatorskie materiały. Tego rodzaju dom może być też energooszczędny. W tym celu architekci stawiają na zwartą bryłę budynku, polecają dobór właściwych okien i solidne ocieplenie. Domy z drewna wzniesione w stylu góralskim połączonym z nowatorskimi elementami spotkać można nierzadko w w jednej części Polski. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której położone jest malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt specjaliście

Wykonanie doskonałej jakości projektu domu drewnianego będącego połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do łatwych. Z tego powodu najrozsądniej jest zlecić to zadanie fachowcom. Dokładnie tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wtedy będzie można być pewnym, że dom będzie wyglądał pięknie, a równocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Siedziba:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy