Sektor budowlany 

Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Zgłoś się do pracowni architektonicznej Kraków, aby uzyskać kompetentną poradę specjalistów

Niewątpliwie chciałbyś, by w Twoim nowym gniazdku wszystko było takie jak trzeba. Sukces Twoich działań zależy przede wszystkim od tego, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno jednak być źródłem kłopotów – dokument może wykonać pracownia architektoniczna lub też, kiedy zależy ci na terminie, możesz kupić katalogowy projekt. Które rozwiązanie będzie korzystniejsze? Na które z nich się zdecydować?

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W internecie w parę chwil znajdziesz wiele projektów domów. Są tam oferty dla klientów z małymi wymaganiami i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej nietypowy projekt. Ich najmocniejszą stroną jest z pewnością cena – najtańsze projekty kupimy już za za nieco ponad 2000 zł. Oprócz tego będzie to idealna opcja dla klientów, którzy chcieliby kupić projekt jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych nieruchomości. Decydując się na takie rozwiązanie możemy być spokojni o to, że dokument będzie taki, jak nam zależy – przed jego wykonaniem projektant zapyta nas, na czym najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jaki wydatek być gotowym?

Projekt sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się jednak dużo bardziej kosztowny niż katalogowy – klienci, którzy go wybiorą powinni przygotować się na wydatek rzędu dwustu zł za metr kwadratowy.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy