Sektor budowlany 

Architekt – Bartłomiej Sitarski

Kliknij tu, aby skontaktować się z architektem Kraków

Wybory podjęte na początkowym etapie wznoszenia lokum decydują o tym, czy spełni nasze oczekiwania. Dlatego musimy dokładnie zastanowić się nad wszystkimi aspektami i, kiedy nie mamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję skonsultować z fachowcem. Architekt podpowie nam, jak rozmieścić każdy z pokojów i ułatwi przystosowanie domu do naszych oczekiwań. Z jakich powodów warto zdecydować się na porady dobrego architekta?

Architekt pomoże wybrać najlepsze materiały

Potencjalni posiadacze własnego lokum mają niekiedy trudności z wyborem materiałów, z których obiekt zostanie będzie wzniesiony. A ten wybór okazuje się niezwykle ważny, gdy mają one duży wpływ na wygodę domu. Dlatego powinniśmy wcześniej uzgodnić to z architektem i zyskać pewność, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Nie możesz wybrać projektu? Pomoże architekt

Dom na tradycyjną modłę czy może jakaś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy lub piętrowy? Podobnych pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu podobnych kwestii pomoże nikt inny, jak architekt. Może zarekomendować któryś z opracowanych wcześniej projektów lub stworzyć go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

Spotkaj się z architektem i uzgodnij wszystkie sprawy

Zanim porozmawiamy z architektem, dokładnie zastanówmy się nad naszymi potrzebami. Warto też wtedy wiedzieć, jak duże fundusze posiadamy – architekt będzie w stanie polecić nam odpowiednie rozwiązanie – oraz przygotować najważniejsze papiery posesji.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy