Rozrywka 

Agencja organizująca imprezy

Organizacja eventów, takich jak wieczory kawalerskie i panieńskie, wesela, a także koncerty i imprezy firmowe to domena działalności agencji eventowej KlapsArt.

Nasza oferta obejmuje również warsztaty dla dzieci. Jeżeli nie masz pomysłu, jak zorganizować urodziny dla swojej pociechy to spieszymy z pomocą. Nauczycielom chętnie udzielimy wskazówek przy planowaniu zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwa jest integracja dzieci z różnych środowisk.

Cieszysz się z nadchodzącego ślubu, ale obawiasz się problemów przy organizacji wesela? Od tego tu jesteśmy. Pomożemy zarówno przy wyborze cateringu i odpowiedniego miejsca, a wcześniej zorganizujemy niezapomniany wieczór panieński i kawalerski!

Jesteśmy częstym gościem na dużych i małych scenach ośrodków kultury, klubów, teatrów, a także w przedszkolach, szkołach i szpitalach. Proponujemy coś dla ucha i oka na każdą okazje, z wielką przyjemnością zaplanujemy event kulturalny, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. KlapsArt współpracuje z wieloma znanymi konferansjerami oraz komikami z Polski oraz Europy. Pozostajemy otwarci na Państwa sugestie i zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej!

Powiązane wpisy