Robienie zakupów 

Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Dowiedz się, gdzie zamówić słoiki z kranikiem

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Wielkim zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, które mają mnóstwo zastosowań. Do czego można je użyć? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że chętnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania oranżad, lemoniad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy