Robienie zakupów Rozrywka 

Sklep z książkami online – tu najtaniej kupisz swoją ulubioną literaturę

Na www.motyleksiazkowe.pl dowiecie się wszystkiego o dystrybutorze książek.

Czytanie książek ubogaca życie i jest doskonałym sposobem na to, aby przynajmniej na jakiś czas zapomnieć o codziennych zmartwieniach. Mimo pojawienia się w XX wieku solidnej konkurencji jakimi są internet, filmy oraz telewizja, książki wciąż będą istotną częścią naszego życia, bo również dzisiaj rodzice zazwyczaj starają się, aby ich dzieci dużo czytały.

Czy dzisiaj warto jeszcze czytać?

Obecnie literatura drukowana nie jest tanią rozrywką, w szczególności z tego powodu, że od pandemii z 2020 r. koszt papieru nadal rośnie. Ale nie znaczy to, iż trzeba przestać kupować papierowe książki, całkiem porzucić czytanie i szukać rozrywki wyłącznie w telewizji. Trudno wypunktować wszelkie pożytki jakie przynosi systematyczne poświęcanie czasu czytaniu. Czytanie przed spaniem pomaga szybciej się odprężyć i przynosi oczom wytchnienie od szkodliwego działania niebieskiego światła emitowanego przez wszędobylskie ekrany tabletów, telefonów oraz telewizorów. Przynosi to spokojniejszy sen, a w efekcie również po prostu lepsze zdrowie. Częste oddawanie się lekturze to też skuteczny sposób na poszerzanie słownictwa, a zatem i lepsze radzenie sobie w kontaktach z innymi ludźmi w bezpośredniej rozmowie i na piśmie. Książki poszerzają także horyzonty, ponieważ umożliwiają poznanie poglądów oraz pojmowanie świata ludzi z odległych kręgów politycznych, religijnych lub kulturowych.

Internetowe księgarnie i hurtownie książek – spora oferta i niemałe zniżki

Coraz trudniej jest dziś kupić najnowsze publikacje w tradycyjnym sklepie. Mniejsze rodzinne księgarnie likwidują się z powodu bardzo wysokich kosztów prowadzenia działalności. Z kolei sieci marketów w swoim asortymencie mają jedynie dzieła najsłynniejszych pisarzy, ponieważ jest to produkt, który raczej znajdzie odbiorcę. Entuzjastom mało znanych lektur, nieustannie wypatrującym nowinek i radujących się z lektury dzieł młodych pisarzy, pozostają zakupy w księgarniach internetowych, nierzadko oferujących także sprzedaż hurtową. Zakup książek przez internet jest niezwykle szybkie i zwykle o wiele tańsze. Księgarnie internetowe regularnie oferują niemałe rabaty (nawet na nowości wydawnicze), mają w asortymencie powieści z niewielkich wydawnictw i dość często przy zamówieniach powyżej jakiejś kwoty świadczą wysyłkę bezpłatnie.

Siedziba:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa

Powiązane wpisy