Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby 

Sklep jeździecki – wszystko dla miłośników koni

Z szerokim asortymentem sklepu dla koni zapoznasz się na http://bit.ly/2QG4s5H

Sklepy z akcesoriami do jazdy konnej online cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły posiada w ofercie?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep jeździecki

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kaski i toczki, kurtki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są również siodła, derki, owijki, ochraniacze, wędzidła, wodze, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep jeździecki – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie także produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w stacjonarnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, witaminy i suplementy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy