Kosmetyki Robienie zakupów 

Przedłużane rzęsy – z czego są produkowane

Szukasz przedłużanych rzęs? Skieruj się na ten adres.

Gęste i długie rzęsy to najlepsza wizytówka kobiety. Współcześnie także panie, których natura nie obdarzyła wyrazistą oprawą oczu, mogą onieśmielać pociągającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą sztuczne rzęsy. Z czego są one wytwarzane i jaka jest ich wytrzymałość?

Przedłużane rzęsy – z czego są wykonywane?

Przedłużane rzęsy to prosta i niezawodna metoda na perfekcyjne wykończenie makijażu. Pragniesz zaopatrzyć się wysokiej jakości przedłużane rzęsy, które przyniosą długoterminowe i zapierające dech rezultaty? Najbardziej popularnym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek oraz na pasku. W ostatnim przypadku wszystko co trzeba wykonać to nakleić pasek do powieki górnej zaraz nad zarysem rzęs – skutek jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach umożliwiają z kolei idealne zagęszczenie włosków, jednak można je zastosować jedynie na zewnętrznych partiach oczu. Obecne w sklepach modele rzęs są produkowane z naturalnych materiałów, jak np. włoski pozyskane z norek, proteiny jedwabiu czy też sterylizowane ludzkie włosy, ale również z najwyższej jakości polimerów, np. poliestru. Aktualnie dużym zainteresowaniem cieszą się też rzęsy wegańskie.

Jak wybrać sztuczne rzęsy?

Przedłużane powinny być lekkie, aby nie przeciążać oka i gwarantować maksymalny wysoki komfort, a przy tym bezproblemowe aplikacji i bardzo mocne. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku świetnie sprawdzające się na wytwornych imprezach. Masz już przedłużane rzęsy? Nie zapomnij, że do ich aplikacji niezbędne są odpowiednie przybory – pinceta oraz klej nie wywołujący reakcji alergicznej. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, na skórę warto nałożyć odżywkę wzmacniającą naturalne włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy